Alaveski_loomapark_14.08
14. August @ 8.00-22.00 | TLSS sündmus

Alaveski loomapargi külastus

Armsad sõbrad!

Oleme aastaid kogunenud Tallinna Loomaaias, et teha vajalikke töid, koguda annetusi või toetada loodushariduslikke üritusi.
Olgugi et tänasel päeval seltsil loomaaiaga koostöö puudub, on meie inimestel endiselt soov teha üheskoos midagi loomade heaks ja koos mõnusalt aega veeta. Seepärast oleme kokku leppinud Alaveski loomapargi perega, et läheme neile appi 14. augustil.

Koguneme 14. augusti hommikul kell 8.00 Ülemiste keskuse parklas ja alustame ühiselt sõitu Lõuna-Eesti poole.
Alaveski loomapark ootab meid keskpäevaks. Selleks ajaks on nad meie jaoks varunud tegevusi, millega saame nende loomapargi asukate paremale elule veidi kaasa aidata. Alaveski pererahvas teeb meile ka oma hoolealuste tutvustuse ja väikese ekskursiooni. Pärast ühist tööd peame mõnusa pikniku. Seltsi vahendeid me selleks otstarbeks ei kasuta, sestap palume kõigil kaasa võtta natuke toidupoolist endale ja sõbrale. Kaasavõetud kraamiga katame piknikulaua ja naudime söögipoolist üheskoos. Joogivee, morsi ja topsid-taldrikud  võtame kaasa seltsi poolt.

Tagasi Tallinnasse jõuame orienteeruvalt 22.00.

Mini-reisil osalemise panus on 25 eurot inimese kohta. Oleme arvestanud, et osaleb umbes 30 inimest. Juhul kui osalejaid on vähem, võib tasu veidi muutuda.

Palun anna oma osavõtusoovist teada aadressil hiljemalt 6. augustil. Ülekandeks vajalikud andmed saadame registreerunutele meili teel. Palume enne registreerumise kinnitust mitte ülekannet teha!

Lisainfo telefonil 50 51 757.

Kohtumiseni Alaveskil!

Helen
Tiit
Valdeko