Üld- ja ostutingimused

Tallinna Loomaaia Sõprade Selts (lühidalt TLSS)  on Eesti heategevusorganisatsioon, mis aitab kaasa Tallinna Loomaaia arengule. Seda nii suuremate projektide (näiteks jääkarumaailm) kui vaderiprogrammi ja annetuste kaudu.

Kogu toodete müügist  või annetustest laekuv raha läheb loomaaia asukate heaoluks.  Kui soovite lisainformatsiooni, siis palun kirjutage või helistage 50 51 757.

Hinnad

Kõigi loomade toetushinnad on eurodes (EUR) ja nende eest saab tasuda annetusena. Eriprojektide korral palun võtke ühendust või helistage 50 51 757.
Annetajatele, kel ei ole mingil põhjusel võimalik veebikeskkonna kaudu annetust teha (näiteks riigiasutused), saame saata arve. Palun saatke oma info  või valige toetus vaderlusena.

Tellimine

Annetades ühekordse toetusena, saadetakse teie e-mailile kinnitus koheselt.  Vader-toetajaks saamisel saadetakse koheselt teie e-posti aadressile kinnitus koos tänukirjaga. Eriprojektide puhul palume lisaks e-tellimusele kirjutada , et saaksime võimalikult täpselt Teie soovist aru. Vastame teie kirjale 3 tööpäeva jooksul. Liikmemaksude tasumisel saadame kinnituse teie sissepääsukaardi aktiveerimisest 5 päeva jooksul .

Tasumine

Usaldame oma e-poe külastajaid, kuid Tellimuse/annetuse tasumist kontrollime koheselt.
Tasuda saab kas pangaülekandega EE062200221001178590, Tallinna Loomaaia Sõprade Selts, SWIFT/BIC: HABAEE2X; või meie kodulehel www.tlss.ee läbi pangalingi ning krediitkaardiga.

Transport

Vajadusel kasutame Omniva kullerteenust.  Saadame teile e-maili, kui saadetis on teele läinud.

Tagastamine

Saadud annetusi me ei tagasta.

NB! Üld- ja ostutingimused võivad täieneda ja muutuda.