Berliini_loomaaia_varavad1
21. April @ 21. aprill - 26. aprill 2018 | TLSS sündmus

Berliin – üks linn, kaks loomaaeda

Armas seltsi liige!

Oled oodatud traditsioonilisele loomaaia-reisile, mis seekord viib meid kevadisse Berliini 21.-26. aprillil 2018.

Berliini loomaaed (ZOO Berlin) on Saksamaa vanim loomaaed (avati 1844. aastal) ning võtab enda alla üsna suure osa Tiergarteni pargist, olles koduks ligikaudu 1500 liigile. Siin on akvaarium, kus elavad kalad, kahepaiksed, roomajad ja selgrootud ning Euroopa kõige moodsam linnumaja  300 liigiga. Loomaaias võib veel näha elevante, jääkarusid, kaelkirjakuid, gorillasid, kääbusjõehobusid, ninasarvikuid, hüäänkoeri, imelisi hiidpandasid ja palju teisi haruldusi. ZOO Berlin loomaaias sündis meie ida-aafrika teravmokk-ninasarvik Kigoma.

Tierpark Berlin´is, mis avati 1955. aastal, on sündinud Tallinna loomaaia superema – amuuri leopard Darla. Tierparki 160 hektaril elab üle 800 liigi (sh 190 liiki imetajaid ja 316 linnuliiki). Siin võib näha palju leemurlasi, samuti giboneid, gelaadasid, aafrika ja aasia elevante, punapandat, baribali, jääkarusid jt.

Täpse reisikava leiad siit: Berliin – üks linn, kaks loomaaeda

Palume registreeruda reisile alloleva vormi kaudu esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 27. veebruariks. Kohad täidame registreerumise ja esimese osamakse tasumise järjekorras.

Kohtumiseni Berliinis!

Register now