Klassikakolmapaevad_2017
2. August @ 19.00-21.00 | Loomaaia sündmus

Klassikakolmapäevade avakontsert: Henri Zibo ja Mikk Langeproon

Tallinna loomaaed, Muusikute fond PLMF ja Tallinna Loomaaia Sõprade Selts ootavad kõiki muusika- ja loomahuvilisi klassikakolmapäevadele. Kontserdid toimuvad augustikuu kolmel esimesel kolmapäeval algusega kell 19 loomaaia keskkonnahariduskeskuses (Ehitajate tee 150) ning kontserdile pääseb loomaaia piletiga.

Klassikakolmapäevade sarja avavad 2. augustil kell 19.00 väljapaistvad noored akordionistid, klassikatähtedest tuttavad Henri Zibo ja Mikk Langeproon, kavas kõlavad teosed M. Mussorgski, P. Tšaikovski, O. Pane jt. loomingust.

Klassikakontsertidega loomaaias tehti algust aastaid tagasi ja need ei ole võrreldavad kontserdisaaliga – siin kõlavad muusika taustal loomade ja lindude hääled, mis üheskoos moodustavad ainulaadse helipildi. Loomaaia kassad suletakse tund enne kontsertide algust, mis võimaldab muusikahuvilisel tunnikese või paar enne kontserti ka loomaaiaga tutvust teha. Loomaaias on augustis hea jalutada, sest loomadele lisaks on ka haljastus südasuviselt kaunis ja lopsakas.

Keskkonnahariduskeskus asub loomaaia lääneväravas Ehitajate tee 150. Piletikassad on nii põhja- kui lääneväravas avatud kuni kella 18ni, kuid läänevärava iseteeninduskassast saab pileti osta ka hiljem. Kontserdipäevadel on hariduskeskuses asuv kohvik Mõmmu avatud kell 17-21.

Rohkem infot loomaaia kodulehelt www.tallinnzoo.ee ja www.plmf.ee