Nordens_Ark_manul
12. June @ 12.-17. juuni 2019

Reis Kopenhaageni ja Nordens Arki loomaaeda

Kas poleks tore teha suve sissejuhatuseks üks seikluslik laeva- ja bussireis?
Kaunis Kopenhaagen ja karge Rootsimaa ootavad TLSS-i seikejaid, et näidata meile kahte suurepärast loomaaeda.

Traditsiooniline sõprade seltsi reis toimub 12.-17. juunil.

Kopenhaageni loomaaed  on asutatud 1859. aastal printsess Vilhelmine suveaeda ja on üks vanimaid loomaaedu Euroopas. See hõlmab 11 hektarit ja on üks külastatavamaid vaatamisväärsusi Taanis.

Loomaaia uhkuseks on elevandimaja, mille arhitekt on maailmakuulus Briti arhitekt Sir Norman Foster. Loomaaed on säilitanud mitmed oma ajaloolised hooned. Vanim ehitis, mis is ikka veel kasutuses, püstitati 1872. aastal ja on nüüd kaamelite tall. Samuti on loomaaia algusaegadest pärit 1885. aastal ehitatud öökullitorn.

Suurtele pandasõpradele teadmiseks, et meie reisi ajaks on Kopenhaagenis kaks pandat, kes saabuvad 4. aprillil ja on alates maikuust nähtavad ka loomaaia külastajatele.

Nordens Arki loomapargis saame veeta terve päeva.  Loomaaed on suurel maa-alal ja loomadele on loodud nende looduslikku elukeskkonda meenutavad aedikud. Loomaaias on mõnusad toitlustuskohad, kus saab lõunatada. Tallinna Loomaaia ja Nordens Arki vahel on tihedad sõprussidemed ning uurige enne reisi, millised vahvad elukad on sealt meile tulnud ja meilt neile saadetud. Nordens Arki ümbruse loodus on imeline ja kui loomaaed ära tüütab, siis saab omal käel-jalal ümbruskonna karget loodust nautida.

Reisiprogammi ja maksetingimustega saad tutvuda siin: Kopenhaagen ja Nordens Ark 2019. Registreeru esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 15. aprilliks 2019 alloleva vormi kaudu. Kohad täidame registreerimise järjekorras, grupi täitumisel lisame soovijad ootejärjekorda.

Lisainfo:
50 51 757 (Kristi)

Register now