Triinu_Tare (2000×1500)
9. June @ 11.00-16.00 | TLSS sündmus

TLSS talgud Triinu Tares

Kas poleks mitte tore, kui TLSS-il oleks oma mõnus kooskäimise koht? Ruum, kuhu kutsuda külalisi ja huvilisi, et tutvustada loomaaeda ja rääkida, millega tegeleme.

Eelmisel aastal saime Triinu Tare (asukohaga põhjavärava kõrval) TLSS-i valdusesse. Hoone on küll igati kena, kuid vajab siiski korrastamist seest ja väljast.

Sestap kutsume teid kõiki 9. juunil kell 11 Triinu Taresse talgutele. Kindlasti kõike me ühe päevaga teha ei jõua, aga teeme nii palju kui võimalik. Tarvilikud tööd on: maja taga oleva võsaaluse koristus; majaaluse puhastamine; lagunenud piknikuplatsi lammutamine; umbrohu juurimine; veetorustiku, vanade elektijuhtmete, lae ja seinte kattematerjalide eemaldamine; ülemise korruse koristus; sisseehitatud kappide lammutamine jne.
Tööd jagub ka neile, kes rohkem sõbrad reha ja lapiga. Igaüks võib töötada omas tempos, peaasi, et tunneme suurt rõõmu üheskoos tegemisest!

Kogunememe kell 11 ja töötame kuni 14-ni. Hiljemalt kell 14.30 on plaanis üks vahva piknik koos talgusupi ja muu suupärasega. Võib juhtuda, et on veel mõni väike üllatus varuks. Kes kohale tuleb, saab teada.

Mehed, kel kodus olemas üldehituse tööriistu (saag, vasar, akutrell, sõrgkang), võivad registreerumisel need kirja panna. Kel on, võib kaasa võtta ka korstnapühkimise tarbed. Küsimuste korral helista Valdeko telefoninumbril 50 68727.

Palun pane end kirja alloleva vormi kaudu.

Register now