Pootsmani_maal_Eliise

Heategevuslik õhtusöök Tiigrioru toetuseks

1. veebruar 2019 - 16:40

Tiigrioru kampaaniaga seoses toimus 30. jaanuari õhtul restoranis Härg heategevuslik õhtusöök.

Heategevuslikul õhtusöögil innustasid oma sõnavõttudega Tiigriorgu toetama Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse esimees Alar Lõhmus, kampaania projektijuht Veronika Padar, Tallinna Loomaaia direktor Tiit Maran, heategevuslikus korras õhtusöögi korraldanud restorani Härg üks osanik Enn Tobreluts ja mitmed teised. Loomaaia kauaaegne direktor Mati Kaal meenutas, kuidas Pootsman tuli Tallinna Loomaaeda 21. detsembril 2012. aastal Moskva loomaaiast. Aleksei Turovski rääkis tiigrite armastusest.

Enn Tobreluts ja Hanno Kuuli viisid läbi süteshow koostöös trummari Sven Seinperega. Etteaste Djembe`l tegi Eesti parim trummar Reigo Ahven, kes on suur loomasõber.

Heategevuslikul oksjonil oli kaks Tauno Kangro maali tiigritega. Lisaks oli oksjonile annetanud oma maali Tallinna 21. Kooli 9. klassi õpilane Elise Lissel Pähkel, kes väga soovis kaasa aidata tiigrile uue kodu rajamisel ja maalis Pootsmanist pildi. Eelmisel aastal võitis ta vabariikliku kunstiolümpiaadi, tema lemmikteema on loomad.

Jüri Mõisale kuuluv äriühing JMB Inveseeringute OÜ tegi Tiigrioru toetuseks 3 000 euro suuruse sihtotstarbelise annetuse.

Tallinna Loomaaia Sõprade Selts tänab kõiki, kes on selle kampaaniaga kaasa tulnud ja annetanud Tiigrioru heaks. Kampaania jätkub, et Pootsman saaks võimalikult kiiresti koju tagasi.

Amuuri tiiger Pootsman, maalinud Eliise Lissel Pähkel

Vaata õhtusöögi galeriid: