Loomaaia ahvipäev 18. detsembril

6. detsember 2016 - 19:48

Hea loomaaia sõber!

Tule Tallinna Loomaaia ahvipäevale 18. detsembril 2016!
Alates  2000. aastast tähistatakse rahvusvahelist ahvipäeva 14. detsembril. Meie loomaaia ahvid on seekord tähelepanu keskmes pühapäeval, 18. detsembril kell 11.30-15.00. Sel päeval saavad külastajate silme all kingitusi šimpansid ja jaapani makaagid, aga kindlasti jätkub maiustamist ka teistele ahvilistele ja poolahvilistele, kes meie loomaaias elavad. Toimuvad väga põnevad töötoad ja saab vaadata filmi nöbinina-ahvidest.

Kõigile sellel päeval loomaaia külastajatele kingib puu- ja köögiviljade hulgimüüja AS Bambona banaani, mille saab soovi korral annetada loomaaia primaatidele.
Lemmikutele valmistavad üllatusi ka šimpanside vader AS Viasat ja makaakide vader Russkoje Radio.

Kui sina soovid samuti midagi ahvidele kingituseks kaasa tuua, siis oodatud on pähklid, seemned, mandariinid, kuivatatud puuviljad ja mesi. Mõlemas väravas asuvad kingituste jaoks annetuskastid, samuti on kast olemas troopikamajas.

Ootame väga ka vabatahtlikke abilisi, kes jagaksid väravates kõigile sisenejatele banaani ja annaksid külastajatele infot ahvipäeva kohta.
Kui soovid olla abiline väravas, siis palun kirjuta meile aadressil või helista telefonil 5025457.  Täpsema info saadame meiliga.

Oled oodatud osalema ka töötubades, mis toimuvad keskkonnahariduskeskuses.

Ahvipäeva programm asub loomaaia kodulehel.

Kohtumiseni ahvipäeval!