Olerexi_tsekk_FB

Olerex kogus kampaaniaga Tiigrioru projekti jaoks ligi 13 000 eurot

14. september 2018 - 07:27

Selle aasta mai algusest augusti lõpuni viis AS Olerex läbi kampaania, mille raames koguti igalt müüdud lasteeinelt 50 senti Tiigrioru valmimise toetuseks. Tänu kampaanias aktiivselt kaasalöönud Olerexi klientidele õnnestus kokku koguda 12 807 eurot.

Tallinna Loomaaed soovib Tiigriorust luua paiga, mis pakub avaraid ning võimalikult looduslähedasi tingimusi amuuri tiigritele ning üllatavaid elamusi loomaaia külastajatele. Kuna sellise paiga loomine ei ole odav, on iga panus Tallinna Loomaaiale suureks abiks ning iga abistaja oodatud.

“Plaan Tiigrioru projekti toetada sündis pärast seda, kui kohtusime Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse liikme Veronika Padari ja juhatuse esimehe Alar Lõhmusega, kes meile amuuri tiigri praegustest elutingimustest rääkisid ja heategevuskampaaniat tutvustasid. Seda teemat oma majas sees arutades oli peamine toetaja ja initsiaator Olerexi üks omanikest Andres Linnas. Tema suur soov ja inspiratsioon tiigri toetuseks midagi ette võtta on paljuski tingitud tema taustast – oma hingelt ja hariduselt on ta nimelt bioloog,” selgitas toetuskampaania idee sündi AS Olerex turundus- ja kommunikatsioonijuht Erki Tammleht. “Toetusprojektide valikul lähtub Olerex eelkõige nende olulisusest ühiskonna jaoks – määrav on see, et panus ka tegelikult loeb ning midagi muuta aitab. Lisaks peab toetusprojekt olema sõbralik ja perekeskne ning hooliv ja keskkonnasäästlik,” lisas Tammleht.

Suur-suur tänu Olerexile! Loodame väga, et Tiigrioru annetuskampaaniaga liitub sama palju toredaid Eestimaa ettevõtteid ja eraisikuid, kui oli jääkarude uue kodu jaoks annetajaid. Loome koos amuuri tiigritele uue kodu, sest ka suurimad vajavad abi!

Ka sina saad Tiigrioru ehitust toetada!

Helistades numbril:

900 9007 annetad 5 eurot
900 9008 annetad 10 eurot
900 9009 annetad 20 eurot

Annetusnumbrid on avatud Telia, Elisa Eesti ja Tele2 võrgus ning kogutud annetusraha kantakse tiigrioru toetusfondi ilma vahendustasudeta.

Omale sobiva annetuse võid tiigrioru toetuseks kanda ka Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsile läbi annetuslehekülje, valides “Ühekordne toetus”. Toeta siin.

Samuti on võimalus tiigrioru ehitamist toetada ülekandega Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ arvelduskontole EE432200221010716613, selgitusse palume märkida “tiigriorg”.

Toetustšekk anti üle 12. septembril Tallinna Loomaaias korraldatud teemaõhtul “Kaslased on ohus!”. Pildil: AS Olerex turundus- ja kommunikatsioonijuht Erki Tammleht ja Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse esimees Alar Lõhmus. Pildil: AS Olerex turundus- ja kommunikatsioonijuht Erki Tammleht ja Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse esimees Alar Lõhmus.