Suvised-sügisesed talgud ja töötoad

8. detsember 2014 - 12:00

Nii suvel kui veel varasügisel jätkus nädalavahetuseti loomaaias tegevust:

 • Liiva tassimine 14. ja 20. septembril
 • Süüterooside valmistamise töötoad 26. oktoobril ja 6. novembril
  Sügisestes töötubades valmistati sel aastal süüteroose, millest said jõulukingid loomaaia töötajatele. Kuna vajaminev rooside kogus oli suur, said head abilised endale ka kodutööd. Eriline tänu Margarita Maaritsale, kes mitmeid nädalaid kodus roose meisterdas. Aitäh kõigile, kes meile tõid munakarpe ning küünlaid. Süüterooside valmistamise töötoa pildialbum.
 • Seepide viltimise töötoad 1. ja 8. novembril
  Seepe valmistasime Nora ja Nordi sünnipäeval avatava heategevusliku müügipunkti jaoks. Täname Aade Lõng OÜ-d ja AS-i Kaupmees & Co. Seepide viltimise töötoa pildialbum.
 • Jõuluehete valmistamise töötoad 29.-30. novembril
  Suuremaks ettevõtmiseks kujunes loomaaia kaunistamine. Juba nädalaid varem hakkasid abilised kodudes paberit ribastama, mõned abilised aga valmistasid vajalikke detaile ehete valmistamiseks. Purustamiseks sobivaid vanu kuuseehteid ja ka küünlaid saadeti meile nii Viljandist kui Paidest. Kaks pikka päeva veetsime loomaaias ehteid detailidest kokku pannes ning üles riputades. Jõuluehete valmistamise töötoa pildialbum.
 • Pajupallide valmistamise töötuba 6. detsembril
  Loomade lemmikuteks kujunenud pajuvitstest pallide punumise töötoas valmistasime kokku 15 palli, mis läksid loomadele jagamiseks loomaaialoomade jõulupeol.