TLSS-i piknik

24. august 2013 - 12:00

23. augustil toimus TLSS-i piknik. Seekord oli piknikulisi läbi aegade kõige rohkem – registreerus rekordiline arv osalejaid – 73 TLSS liiget.
Ilmataat lubas nautida mõnusaid piknikusööke, mida aitasid pakkuda Muraste Külaseltsi liikmed.
Aisha mustlastantsijad esitasid toredaid tantsunumbreid ja aitasid ka piknikulistel veidi mustlastantsu harjutada! Täpsem info esinejate kohta on siin. Ehk näeme neid tulevikus veelgi TLSS-i üritustel esinemas. TLSS-il on nüüd oma tantsutüdrukud!
TLSS-i liige Andres Valdi oli koostanud viktoriini, mis osutus mõnusaks pähkliks ka neile, kes loomaaias mitu korda nädalas käivad. Et piknikule tulles said kõik osalejad omale värvilise käepaela, siis oli võistkondadesse jagamine lihtne ja õiglane.
Viktoriini võitis võistkond “Sinised”, teist ja kolmandat kohta jäid jagama “Roosad” ja “Kuldsed”.
Pidu lõppes juba õhtuhämaruses, teekonnal loomaaiast välja saatsid piknikulisi üllatunud loomade pilgud.
TLSS-i piknikuks sai valmis esimene tellimus TLSS-i särke. Kõigil TLSS liikmetel oli võimalik tellida endale TLSS-i särk ja esimesed õnnelikud said selle kätte TLSS-i piknikul. TLSS-i särgil on Aleksei Turovski poolt joonistatud surikaadid, kes sümboliseerivad ühtsust, kokkuhoidmist ja aitamist.
Südamekujuline logo eesküljel viitab nii otseselt kui kaudselt TLSS-i kogunenud inimeste headele kavatsustele ja suurele südamele.