Viasati kinoseanss Tallinna Loomaaias

13. aprill 2016 - 19:17

16. aprillil kell 12.00 on kõik oodatud TASUTA*  Viasati kinoseansile Tallinna Loomaaias (keskonnahariduskeskuses, Ehitajate tee 150).

Vaatame koos tõsielufilmi “Dublini loomaaed”.
Filmi juhatab sisse zooloog ALEKSEI TUROVSKI!

Vaatajad saavad enneolematu ligipääsu Dublini loomaaia telgitagustesse, et kohtuda pühendunud naiste ja meestega, kes töötavad Iirimaa kuulsas 180-aastases loomaaias. Jälgime lähedalt talitajate iga sammu nende sageli emotsionaalsel teekonnal, kui nad hoolitsevad ühtede maailma kõige lummavamate loomade eest. Igapäevastest töödest ja talitustest kuni sündide, surmade ning ootamatute juhtumitega kaasneva elevuse ja dramaatilisuseni – Dublini loomaaias on iga päev seiklus.

* Loomaaia keskkonnahariduskeskuses toimuv kinoõhtu on kõigile tasuta. Kui on aga soov pärast ka loomi vaatama minna, tuleb soetada pilet loomaaia kassast. TLSS-i liikmetele on pääs loomaaeda prii, kui on tasutud 2016. aasta liikmemaks ja taskus on liikmekaart.

———
Viasat näitab oma tõsielukanalitel Viasat Explore, Viasat Nature ja Viasat History rohkelt kaasakiskuvaid ja harivaid tõsielufilme, mida näitame rõõmuga ka laiemale publikule. Kõik filmid on eestikeelsete subtiitritega. Viasati kinoõhtu koordinaator: Karin Laurima,